Milanobet Vegabet

TrBet yeni bir site olmasına rağmen deneyimli ekibi ile kullanıcılar için cazip promosyonlara devam ediyor. Yayınaladığı yeni promosyonu ile 2 şanslı oyuncusunu bu sezon Stockholm ‘de oynanacak UEFA Avrupa Ligi Finaline götürüyor.

TrBet UEFA Avrupa Ligi Promosyonu

Kampanyaya katılmak çok kolay ! Sadece yatırım yapmanız ile çekiliş hakkına sahip olacaksınız.

Bugünden itibaren 20 Nisan 00:01 – 30 Nisan 23:59 tarih ve saatleri arasında yapacağınız her 250 TL ‘lik yatırım için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Çekiliş katılım hakkı için üst sınır bulunmuyor ne kadar çok yatırım yaparsanız kazanma şansınız o kadar artacak. 1000 TL yatır 4 çekiliş hakkı kazan ! Oyun şartı, çevrim şartı vs. hiç bir ekstra yok.

Yapılacak çekiliş sonucunda 2 şanslı kullanıcı İsveç ‘in Stockholm kentinde düzenlenecek UEFA Avrupa Ligi Finaline en üst seviyeden bilet kazanacak. TrBet sadece bilet kazandırmakla kalmayıp aşağıdaki VIP Hediye Paketi fırsatından yararlanacak.

VIP Hediye Paketi İçeriği

  • UEFA Avrupa Ligi Final Maçına 1.Kategori Bilet,
  • 5 Yıldızlı otelde 2 kişi 2 gece konaklama,
  • İstanbul – Stockholm gidiş-dönüş Business Class uçak bileti,
  • Transfer ve diğer masraflar için 250 Euro ek ödeme.

İki kişilik toplamda 8000 Euro değerinde olan bu paket tüm ihtiyaçlarınızı giderecek. Kazanılan paket nakite dönüştürülemiyor. Yani kazandınız ama ben gitmek istemiyorum onun yerine ödülü para olarak istiyorum derseniz o şekilde alamıyorsunuz. Zaten bu böylesine özel bir fırsat kaç kere gelir ki reddedesiniz !

Yolculukta ve orada bulunduğunuz süre içerisinde cebinizden para çıkmaması için gereken ne var ise TrBet hepsini karşılayacak. Pasaport ve vize masrafları ise kullanıcıya ait ancak bunu da size verilen 250 Euro ile karşılayabilirsiniz.

Çekiliş sonucu 1 Mayıs 2017 Saat 14:00 ‘da TrBet sitesinde “Bonuslar” sayfasından duyurulacak. Kazanan üyeler ile 24 saat içerisinde TrBet tarafından iletişim sağlanacaktır.

Sizde hemen hem bu promosyondan hemde %100 ilk üyelik bonusundan yararlanmak için TrBet ‘e üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir