Milanobet Vegabet

2018 yılında Rusya ‘nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan Dünya Kupası bugün Rusya – Suudi Arabistan maçı ile başlayacak. Türkiye saati ile 18:00 ‘de başlayacak maç TRT ekranlarından naklen yayınlanacak.

2018 Dünya Kupası

Rusya – Suudi Arabistan Maç Analizi

Rusya ev sahibi avantajının da beraberinde getirdiği destek ile bu maçta ön plana çıkıyor. Futbol olarak zaten daha ileri aşamada olduğu söylenebilecek maçın Rusya için çokta kolay olmayabileceğini söyleyebiliriz.

Her iki ülkenin hazırlık maçlarında gösterdiği performans hiç iç açıcı değildi. Hatta Suudi Arabistan oynadığı rakiplerine nazaran Rusya ‘dan daha iyi bir dönem geçirdiğini öyleyebiliriz. Hem Almanya hemde İtalya ile oynadığı maçlarda gol bulan Suudilerin bu maçta da gol bulabilmesi mümkün.

Gerçekten hazırlık maçlarında hiçbir otorite tarafından beğenilmeyen Rusya ‘nın genç jenerasyondan iyi oyuncular çıkaramadığını görüyoruz.

Rusya ‘nın oynadığı son 10 karşılaşmanın tamamında gol yediğinin de altını çizelim. Maç sonucu olarak elbette Rusya bir adım önde görünüyor ancak düşük oran herkesi memnun etmeyebilir.

Açılış maçları ile ilgili son 3 istatistikte son 3 Dünya Kupası açılış maçlarında karşılıklı gol olduğunu görüyoruz;

  • Brezilya – Hırvatistan: 3-1 (2014)
  • Güney Afrika – Meksika: 1-1 (2010)
  • Almanya – Kosta Rika: 4-2 (2006)

Maç Sonucu: Rusya

Alternatif Yüksek Oran: Karşılıklı Gol Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir