Milanobet Vegabet

Poker dünya üzerinde sayısız turnuvalar düzenlenen, para kazanmak için bir çok profesyonel oyuncusunun olduğu, bir taktik ve strateji oyunudur. Amaç ise oyun içerisinde her zaman en iyi beşliyi oluştururak diğer rakipleri yenmektir.

Pokerden Para Kazanmak

Bir çok zengin kişi Poker oyuncusu olduğunu iddia ederek servet kazandığını belirtir, bunların başında da son yıllarda sosyal medyada popüler olan babası silah kaçakçısı olan Dan Bilzerian gelmektedir. İşin doğrusu bu tür kişiler poker oyuncusu olmadığı gibi yasa dışı yollardan kazandıkları paraları bu şekilde belirterek kendilerini aklamaya çalışırlar.

Hiçbir turnuvada görülmeyen kişilerin poker oyuncusuyum diye ortaya çıkması komiklikten başka bir şey değildir. Bu aynı adını hiç duymadığınız 2.Lig ‘te oynayan bir futbolcunun ben dünyanın en iyi futbolcusuyum demesi ile eş değerdir.

Pokerden Para Kazanan Ünlü Poker Oyuncuları

Dünya üzerinde en ünlü ve bilinen poker oyuncularını;
– Daniel Negreanu,
– Antonio Esfandiari,
– Daniel Colman,
– Erik Seidel,
– Sam Trickett olarak sıralayabiliriz.

Bu oyuncular belirli bir yaşa ve tecrübeye erişmiş yıllardır poker turnuvalarında boy gösteren ve turnuvalardan şimdiye kadar 10 milyon dolar üzeri para kazanmış belli başlı kişilerdir.

Pokerden Nasıl Para Kazanılır

Pokerde para kazanmak istiyorsanız para kaybetmeyi de bilmeniz gerekiyor.

Yüz yüze bireysel gerçek olarak oynanan poker de duygularını belli etmemek altın kural ise sanal pokerde de eliniz kötü ise çekilmeyi bilmeniz gerekir.

Blöf ‘ün sınırlarını bilmek gerekir. Sanalda hem kurpiyere karşı hemde birebir poker oyunu olduğundan bunun için farklı taktikler uygulamak gerkeir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir