Milanobet Vegabet

Maçları Berabere Biten Takımlar

Maçları berabere biten takımlar serisi sayesinde son maçları seri şekilde beraberlik ile sonuçlanan takımları kolayca bulabilirsiniz.

Seri tablosu takımların sadece Lig maçlarındaki serilerini içerir.

  • Sistem 7 gün içerisinde oynanacak maçların analizini yapar ve bu takımlar içerisinde kaybetme serisi olan takımları belirler.
  • Seri sütununda bulunan sayı, “Takım” sütunundaki takımın kaç maçtır üst üste berabere kaldığını gösterir. Maçlar çok seriden az seri sayısına göre sıralanır.
Takım
Seri
Lig
Sonraki Maçı
Maç Tarihi/Saati
U. San Martin
6
Peru - Primera Division 2018
Binacional - U. San Martin
21.07.2018 21:00
Binh Duong
4
Vietnam - V-Lig 2018
Binh Duong - Da Nang
21.07.2018 13:00
Gangwon
4
Güney Kore - K Lig 1 2018
Gangwon - Jeju Utd
21.07.2018 14:00
Varbergs
3
İsveç - Superettan 2018
Varbergs - Falkenbergs
28.07.2018 17:00
Nordsjaelland
3
Danimarka - Superliga 2018/2019
Aarhus - Nordsjaelland
22.07.2018 17:00
U. Catolica
3
Şili - Primera Division 2018
U. Catolica - Deportes Iquique
22.07.2018 00:30
Ypiranga FC
3
Brezilya - Serie C 2018
Tombense - Ypiranga FC
21.07.2018 21:30
Globo
3
Brezilya - Serie C 2018
Acreano - Globo
23.07.2018 01:00
Internacional U20
3
Brezilya - Brasileiro U20 2018
Atletico-PR U20 - Internacional U20
20.07.2018 00:00
Croydon Kings
3
Avustralya - NPL South Avustralyan 2018
Sturt Lions - Croydon Kings
21.07.2018 08:30
Sagan Tosu
3
Japonya - J-Lig 2018
Sagan Tosu - Vegalta Sendai
22.07.2018 13:00
Sukhothai
3
Tayland - Thai Premier Lig 2018
Ubon - Sukhothai
21.07.2018 16:00
Juventude
2
Brezilya - Serie B 2018
Juventude - CRB
21.07.2018 22:30
Palmeiras
2
Brezilya - Serie A 2018
Santos - Palmeiras
20.07.2018 02:00
Kiffen
2
Finlandiya - Kakkonen Group B 2018
Kiffen - MuSa
20.07.2018 19:00
Gefle
2
İsveç - Superettan 2018
Landskrona - Gefle
29.07.2018 16:00
Sport Recife U20
2
Brezilya - Brasileiro U20 2018
Vasco U20 - Sport Recife U20
19.07.2018 21:00
Aschaffenburg
2
Almanya - Bölgesel Bayern 2018/2019
Aschaffenburg - Rosenheim
20.07.2018 19:30
M. Saransk
2
Rusya - FNL 2018/2019
Armavir - M. Saransk
22.07.2018 19:00
Nest-Sotra
2
Norveç - OBOS-ligaen 2018
Ull/Kisa - Nest-Sotra
22.07.2018 19:00
Isloch Minsk
2
Beyaz Rusya - Vysshaya Lig 2018
Isloch Minsk - Din. Minsk
22.07.2018 16:30
Seattle Sounders
2
USA - MLS 2018
Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
21.07.2018 23:00
Sport Boys
2
Peru - Primera Division 2018
Sport Boys - Cajamarca
21.07.2018 04:00
Ayacucho
2
Peru - Primera Division 2018
Ayacucho - Union Comercio
21.07.2018 23:30
CA Cerro
2
Uruguay - Primera Division 2018
Liverpool M. - CA Cerro
21.07.2018 21:00
A. Italiano
2
Şili - Primera Division 2018
U. Espanola - A. Italiano
22.07.2018 03:00
Muang Thong Utd
2
Tayland - Thai Premier Lig 2018
Bangkok Glass - Muang Thong Utd
21.07.2018 15:00
Adelaide Olympic
2
Avustralya - NPL South Avustralyan 2018
South Adelaide - Adelaide Olympic
21.07.2018 08:30
Ulsan Hyundai
2
Güney Kore - K Lig 1 2018
Ulsan Hyundai - Daegu
22.07.2018 13:00