Milanobet Vegabet

2018 Dünya Kupası ‘nın sonuna geldik. Büyük turnuvanın finali Fransa – Hırvatistan arasında Türkiye saati ile 18:00 ‘da başlayacak. TRT ekranlarından naklen yayınlanacak maç öncesi son durumlara değineceğiz.

Fransa – Hırvatistan Maçı Son Gelişmeler

Fransa cephesinde maç öncesi Matuidi ‘nin sakatlığı mevcut. Forvet Grioud içinde sıkıntılar olduğu belirtilse de maçta oynaması bekleniyor. Matuidi ‘nin durumu ise maç saatinde belli olacak.

Hırvatistan tarafında Perisic ‘in kas sakatlığı yaşadığı belirtiliyor ancak maçta oynayıp oynamayacağına dair net bir bilgi yer almıyor.

Beklenen ise iki tarafında tam kadro ile sahaya çıkması.

Fransa takipçilerimizin bildiği üzere bizim gruplardan çıktıktan itibaren favorimiz. Hatta gruptan çıktıktan sonra oynanan eleme maçları öncesinde paylaştığımız yazı da dünya kupasını Fransa ‘nın kazanacağını belirtmiştik, aşağıdaki linkten detaylara ulaşabilirsiniz.

2018 Dünya Kupasını Kim Kazanır

Fransa – Hırvatistan Maç Analizi

Hırvatistan buraya kadar kısıtlı kadrosu ile gerçekten iyi geldi. Eğer eşleşme ağacında Belçika diğer tarafta olsaydı final Fransa – Belçika şeklinde olurdu.

Son 3 maçını penaltılarda kazanan Hırvatistan ulaşabileceği maksimum başarıya ulaşmış durumda. Portekiz ‘in Konfederasyon kupasında ulaştığı şekilde kupaya ulaşmaları çok mümkün değil.

Futbolun gerçeklerinde ise Fransa gerçekten bütün olarak iyi bir oyun ortaya koyarken bireysel performanslarla da zirveye taşıyor. Özellikle Mbappe ve Griezmann ‘ın oyunu dikkat çekiyor.

Son 16 itibari ile favorimiz olan ve daha önce belirttiğimiz gibi;

Dünya Kupasını: Fransa kazanır.

Bahisçiler TrBet sitesi üzerinden 2.00 oran ile Fransa kazanır tercihine oynayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir