Milanobet Vegabet

Euroleague ‘de bu hafta oynanacak Fenerbahçe – Olympiakos maçına iddaa ‘da tek maç olarak oynanabilecek.

Fenerbahçe - Olympiakos

23 Şubat perşembe günü Ülker Arena ‘da oynanacak maç saat 20:45 ‘te başlayacak. Maç biletlerinin satışa çıkması ile kısa süre içerisinde tamamı satıldı. Temsilcimiz daha önce Euroleague ‘de sahasında oynadığı maçlardaki gibi yine iyi bir taraftar desteğini arkasına alacaktır.

Maç Öncesi Son Durumlar

– 16 takımlı Euroleague ‘de Olympakos 3.sırada, Fenerbahçe 4.sırada bulunuyor.
– 29 Aralık ‘ta Yunanistan ‘da oynanan maçı Olympiakos 71-62 kazanmıştı.
– Maç öncesi iki takımda da önemli bir eksik bulunmuyor.

Fenerbahçe – Olympiakos Maç Tahmini

Maçın özellikle Fenerbahçe açısından önemi daha büyük. Kazandığında 3.sıraya geçecekler. Euroleague formatı nedeniyle bu belki çok önemli olmasa da prestij açısından büyük önem arz ediyor. Bu maç Final four ‘un dört adayından iki takımının karşılaşması olacak.

Fenerbahçe ‘nin taraftarının da desteğini arkasına alarak bu maçı kazanmasını bekliyoruz. Bankocular için “821” kodlu handikapsız bahis türünde 1.30 orandan Fenerbahçe galibiyeti oynanabilir.

Bu maçı kuponunuzda farklı bir maç ile birleştirerek iki maç şeklinde kuponunuzu oynayabilirsiniz.

Handikaplı seçenekte ise tahminimiz 146.5 toplam sayı baremi üzerinden üst oynanabilir. Barem düşük açılmış ancak bu maç iki takım içinde ölüm kalım maçı değil. Eğer bu maç Final-Four maçı olsaydı alt oynanabilirdi ancak bu sezon Euroleague de mücadele eden takımların 3 günde bir maça çıkıyor olması nedeniyle savunmalarda sıkıntılar yaşıyorlar ve daha çok atarak kazanmaya oynuyorlar. Bu nedenle 146.5 üst seçeneği gayet ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir