Milanobet Vegabet

2018 Dünya kupasında son 8 ‘e kalan takımlar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Aslında tahmini tam olarak 16 turunun maçlarının oynanmasını bekledikten sonra yapacaktık ancak kalan takımların şansının çok fazla olduğunu düşünmediğimiz için şimdiden yayınlayarak bahisçilerin daha yüksek orandan oynamalarına fırsat sunuyoruz.

2018 Dünya Kupası Kazanan Tahmini

2018 Dünya Kupası Analizi

Kupa beklenildiğinden daha zevksiz başlasa da yavaş yavaş iyi ülkelerin kalması ile daha heyecanlı bir turnuvaya dönüşmeye başladı.

Ciddi favori gösterilen Almanya, İspanya, Portekiz üçlüsünün elenmesinden sonra bizimde tercihimiz kesinleşmeye başladı.

Burada Arjantin ‘e ekstra bir not düşmüyoruz çünkü Messi dünyanın en iyi futbolcularından olmasına rağmen milli takımda hiçbir başarı ortaya koyamıyor. Hatta milli takımı bozduğu, kadroyu kendisinin kurduğu iddiaları da sıkça dile getiriliyor. Aslına bakılırsa da Aguero ve Dybala gibi sezonunun iki yıldızının kulübede oturması tam bir saçmalık.

Turnuva başlamadan önce favoriler arasında gösterilen Fransa yoluna dolu dizgin devam ederken yediğinden fazlasını her an atabileceğini de Arjantin karşılaşmasında gösterdi. Turnuvanın yıldızı seçilebilecek Mbappe bambaşka bir seviyeye ulaşmış durumda görünüyor.

Kalan takımlar içerisinde Belçika ‘yı ön plana çıkaranlar olsa da Fransa karşısında diğer ülkelerin çok varlık gösteremeyeceğini düşünüyoruz. Özellikle elenen favorilerden sonra bu turnuva artık Fransa ‘nın görünüyor.

2018 Dünya Kupası Kazananı Kim Olacak?

Her açıdan değerlendirildiğinde karşı koyulamayacak bir hücum gücüne sahip Fransa, savunma da zaaflar yaşasa da yediğinden fazlasını atabilecek kapasiteye sahip. Tüm bu etkenlerden değerlendirdiğimizde;

Tahminimiz: Fransa 2018 Dünya Kupasını Kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir